ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Як проходив кастинг «Канидат» у Києві
30 05 2018

Всеукраїнський кастинг реаліті «Кандидат» зібрав десятки сотень унікальних людей з усієї України: Маріуполь, Мукачеве, Львів, Житомир, Одеса, Дніпро, Полтава, Чернігів, Херсон, Чернівці, Сєвєродонецьк, Коломия тощо. Заявки на участь у проекті подали десятки тисяч людей, із яких вибрали сотню найкращих. Вік учасників – від 18 до 78 років.

 

 

Всі вони представники абсолютно різних професій! Переселенці, кримські татари, учасники АТО, музиканти, вчителі, таксисти, блогери, хіпстери, айтішники, бізнесмени. Й усіх їх об'єднало одне – бажання змінити країну!

 

До слова, відбірковий тур, який проходив у Києві 27 травня, пройшли відомий активіст і співак Стас Домбровський, громадський активіст Денис Щамбура (він прийшов на кастинг у дуже оригінальній футболці). Всього два відбіркові етапи пройшли і дійшли до фіналу 101 чоловік.

 

«Ми завжди підозрювали, що люди з народу деколи краще за всіх професійних політиків знають, що і як потрібно змінювати у країні, аби вона жила краще. І сьогодні ми в цьому переконалися, – заявив куратор, ведучий кастингу народний депутат України, член партії «За життя» Нестор Шуфрич. – Спеціальні знання, партійний досвід, політична кар'єра – все це, як виявилося, не головні критерії для того, аби бути ефективним депутатом! Ми вважаємо, що головним критерієм є чесність, креативний живий розум і щире бажання змінити країну на краще!.. Більшість людей реально прийшли з бажанням щось змінити і хочуть займатися політикою професійно. Вони вірять у те, що в них вистачить сил зробити життя кращим. Це мотивація, в тому числі, і для мене постаратися допомогти цим людям остаточно утвердитися в тому, чи треба їм це, і скористатися своїм шансом».