ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 30.09.2018
30 09 2018

Цього тижня учасникам довелося вирішувати проблему всеукраїнського масштабу. Обидві команди мали подати комплексну програму щодо запобігання міграції з України.

Як виявилося, більшість учасників в обох командах мали досвід роботи за кордоном і вирішили використовувати свої історії у презентаціях. Оцінювали їх не тільки запрошені експерти, а й прості глядачі, увагу яких необхідно було звернути на свою презентацію прямо на вулиці.

В одній команді гравці зосередилися на презентації «самих себе» і приділяли більше часу експертам, ніж простим глядачам, через що команда виявилася слабшою.

Друга команда отримала більше глядацької симпатії і навіть влаштувала міні-концерт за допомогою дитячого ансамблю. В якості нагороди команду відправили на кулінарний майстер-клас.

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Анна Степанець…