ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 28.10.2018
28 10 2018

28 жовтня в ефірі телеканалу «112 Україна» вийшов дев'ятий випуск соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат».

 

Цього тижня учасники проекту повинні були працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному учаснику створити політичний імідж і програму, аби знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію з журналістами.

 

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Ганна Степанець…