ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 16.09.2018
16 09 2018

Підсумки «війни компроматів» підвів четвертий випуск. Нагадаємо, учасники шукали компромат на опонентів у відкритих джерелах, а потім – влаштували один одному допит. Шоу залишив капітан і ще один учасник команди «Гладіаторів».

 

Таким чином перевірки на доброчесність і пішли з соціально-політичного проекту «Кандидат» не витримали одразу двоє учасників.

 

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Анна Степанець…