ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 14.10.2018
14 10 2018

Цього тижня учасники повинні були провести дебати із конкурентами в ефірі телеканалу «112 Україна». Ведучою була Ганна Степанець.

 

Готуватися до завдання кандидати вирішили серйозно. На початку тижня вони пройшли майстер-клас із ораторської майстерності від заслуженого журналіста України Павла Богдана. Від нього вони й дізналися тему майбутніх дебатів – легалізація евтаназії в Україні.

 

Обидві команди вибрали по два учасники, які представлятимуть команду на дебатах. Від команди Олександра Швецова вибрали Вікторію Соболєву, від команди Анастасії Нілової – Андрія Кучера.

 

Перед дебатами кандидати провели на вулиці опитування серед українців, аби зрозуміти, як суспільство ставиться до питання евтаназії.

 

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Анна Степанець…