ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 09.09.2018
09 09 2018

Знайти компромат на суперника і вивести його на чисту воду. Таким був іспит для учасників проекту «Кандидат» цього тижня.

 

На екрани вийшов третій випуск шоу. У цьому епізоді учасникам потрібно було знайти чорне досьє один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті: від соціальних мереж до декларацій про прибутки.

 

Багатьох учасників завдання змусило насторожитися.

 

Для виконання випробування було всього 24 години і 2 гаджета.

 

 

Команди суперників питали один одного про неоднозначні факти з життя.

 

Результат іспиту стане відомий у наступній програмі – тоді ж найслабший залишить шоу. Попереду ще десять випусків і неочікуваний фінал.

 

«Такі люди, як ви, збудують нову Україну», – переконаний ведучи шоу, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Переможець буде один. Саме він отримає можливість стати народним депутатом у Верховній Раді.

 

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Анна Степанець