ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Реаліті-шоу «Кандидат». Випуск від 07.10.2018
07 10 2018

7 жовтня в ефір на телеканалі «112 Україна» вийшов шостий випуск соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат».

Цього разу учасники двох команд отримали завдання працювати у громадській приймальні, де потрыбно було вести прийом громадян і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн. Кожен потенційний виборець приходив зі своєю особистою проблемою, ідеєю бізнес-проекту або стартапом. За виконанням завдання стежили запрошені експерти.

Команди перевіряли інформацію про людей в інтернеті, вивчали документи та ставили додаткові запитання щодо теми прохання. У результаті одній із команд вдалося розпізнати підставного «шахрая».

Нагадаємо, реаліті-шоу «Кандидат» - це новий проект телеканалу «112 Україна», який дає унікальну можливість без корупції, кумівства та компромісів із совістю стати народним депутатом України.

 

Ведучими проекту стали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча «112 Україна» Анна Степанець…