ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Проект «Кандидат». Суперфінал. Повне відео (04.11.2018)
05 11 2018

У фінальному випуску соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» українці в прямому ефірі спостерігали за боротьбою учасників за місце у політичній партії «За життя» і навчання у Стенфордському університеті.

 

Протягом 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» змагалися за право стати народним депутатом. У фінал проекту пройшли чотири найсильніших учасника: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер. Кожен із них виступив у прямому ефірі за трибуною і розповів, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя».

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти у крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.