ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Відбірковий тур реаліті «Кандидат» у Києві
Відбірковий тур реаліті «Кандидат» у Києві
30 05 2018

У Києві, 27 травня, пройшов відбірковий тур реаліті-шоу «Кандидат». Всього два відбіркові етапи пройшли і дійшли до фіналу 101 чоловік.

 

Загалом всеукраїнський кастинг реаліті «Кандидат» зібрав десятки сотень унікальних людей з усієї України: Маріуполь, Мукачеве, Львів, Житомир, Одеса, Дніпро, Полтава, Чернігів, Херсон, Чернівці, Сєвєродонецьк, Коломия тощо. Заявки на участь у проекті подали десятки тисяч людей, із яких вибрали сотню найкращих. Вік учасників – від 18 до 78 років. Всі вони представники абсолютно різних професій! Переселенці, кримські татари, учасники АТО, музиканти, вчителі, таксисти, блогери, хіпстери, айтішники, бізнесмени. Й усіх їх об'єднало одне – бажання змінити країну!

 

До слова, відбірковий тур, який проходив у Києві 27 травня, пройшли відомий активіст і співак Стас Домбровський, громадський активіст Денис Щамбура (він прийшов на кастинг у дуже оригінальній футболці).

 

 

 

Відомий активіст і співак Стас Домбровський

 

 

Громадський активіст Денис Щамбура