ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Випуск дев’ятий: Самостійна боротьба
«Кандидат». Випуск дев’ятий: Самостійна боротьба
29 10 2018

У дев’ятому випуску шоу «Кандидат», який вийшов в ефір на телеканалі «112 Україна» 28 жовтня, учасники проекту працювали самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному учаснику створити політичний імідж і програму, аби знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію з журналістами.

 

Кандидати зустрілися зі стилістом, за допомогою якого підібрали собі правильний образ для презентації. Потім сфотографувалися на обкладинку журналу, де кожен прописав своє гасло і послання виборцю.

 

 

 

 

 

Із цими доробками учасники вирушили на прес-конференцію, де були присутні журналісти та експерти, які стежили за учасниками від початку проекту. Кожен із кандидатів презентував свою програму і відповів на підступні запитання журналістів. Одним учасникам це завдання допомогло проявити себе, іншим, навпаки, показало їхні слабкі сторони.

 

За рішенням ведучого – народного депутата України і лідера політичної партії "За життя" Вадима Рабіновича, проект залишила найяскравіша і найемоційніша учасниця, власниця хутряного імперії Вікторія Соболєва.

 

Таким чином, учасники підійшли до фіналу проекту, де кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя».

 

Переможець проекту, якого оберуть глядачі, стане тією самою «людиною з народу», яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді України.