ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Увага! 27 травня у Києві пройде кастинг
Увага! 27 травня у Києві пройде кастинг
23 05 2018

Усіх, хто відчуває у собі сили боротися за статус народного депутата і змінювати в Україні життя на краще , телеканал «112 Україна» чекає на відборі цієї неділі, 27 травня, за адресою: м Київ, вул. Антоновича, 102-104, Art Ukraine Gallery.

Нагадаємо, що взяти участь у кастингу наймасштабнішого соціального реаліті й отримати шанс стати народним депутатом України може кожен. Із умов — заповнити анкету на сайті й презентувати на відборі свою законодавчу ініціативу.

До речі, у редакцію «Кандидата» вже надійшло тисячі заявок із різних куточків України від бажаючих взяти участь у проекті. Експертне журі вислухає всіх без винятку, хто вже подав і подасть анкету, і вибере 12 найкращих кандидатів, які відрізняються такими особистими якостями як лідерство, чесність, сила волі. Також серед критеріїв відбору: амбіції змінити країну, громадянська позиція, соціальна активність, освіта, професійна кваліфікація, вміння креативно мислити.