ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Вікторія Соболєва
Учасник «Кандидата» Вікторія Соболєва
30 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Вікторією Соболєвою.

 

ВІКТОРІЯ СОБОЛЄВА

 

  • 45 років;
  • Приватний підприємець, власниця хутрової імперії;
  • За освітою – правознавець, інженер-технолог у металургійній сфері;
  • розлучена, має сина.

Вікторія Соболєва – успішна бізнес-леді України, власниця відомої ТМ «Влада хутра». «Я реалізувала себе як бізнесмен. Останні 10 років я займаю лідируючі позиції у світовій індустрії хутра», – розповіла вона про себе. «Влада хутра» співпрацює із відомими світовими аукціонами.

 

Син Вікторії – відомий московський режисер і кліпмейкер, випускник ВДІКу Андрій Соболєв.

 

Вікторія – дуже набожна людина, веде активну діяльність у соцмережах. Про свою участь у шоу «Кандидат» говорить стримано: «Я точно знаю, що буду відстоювати інтереси українців, тому що я люблю цю країну».

 

Вікторія зауважує, що в Україні дуже складно реалізувати себе. «Багато хто хоче, щоб не було багатих. Я ж хочу, щоб у моїй країні не було бідних. Із таким девізом я прийшла на програму «Кандидат». Але зараз у першу чергу хочу, щоб у моїй країні був мир, щоб моя Україна була цілісною і неподільною. Я проти пенсійної і медичної реформи в тому контексті, як їх подають. Я проти евтаназії. Мені шкода, що розкрадають і за безцінь продають наші природні ресурси і наші люди виїжджають із країни у пошуках кращої долі», – розповіла вона.

 

Вікторі додала, що бізнес-зв'язки і досвід допоможуть їй залучити іноземні інвестиції в Україну, «щоб у моїй країні не було відтоку українців, щоб люди знаходили роботу тут і пишалися своєю країною».

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.