ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Уляна-Юлія Повержук
Учасник «Кандидата» Уляна-Юлія Повержук
31 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Уляною-Юлією Повержук.

 

УЛЯНА-ЮЛІЯ ПОВЕРЖУК

 

  • 25 років;
  • Провідний спеціаліст департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації;
  • За освітою – спеціаліст у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
  • не одружена, дітей не має.

Уляна-Юлія Повержук – відмінниця у навчанні і по життю. Закінчила школу з золотою медаллю, університет – з червоним дипломом.

 

«На роботі теж працюю на п'ять із плюсом. Мені подобається моя робота. Люблю аналітику, роботу з цифрами, таблицями», – розповіла Уляна.

 

Зараз вона провідний спеціаліст департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації.

 

Колеги називають її «супермозком» та «енерджайзером». «Вона не працює стандартно, вона йде у ногу із часом», – розповів про Уляну її колега Микола.

 

Окрім роботи у виконавчих органах, Уляна навчається в аспірантурі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

 

Уляна каже, що проект «Кандидат» дав їй шанс спробувати зробити те, до чого вона прагне останніми роками. «Я вже володію достатньою інформацією, аби приймати рішення. Я думаю, що таким молодим людям, як я, вже час іти в політику і змінювати її, тому що сьогодні діє стара система. Для мене це час, коли потрібно змінювати Україну на краще», – пояснила свою мотивацію Уляна.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.