ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Ольга Іванова
Учасник «Кандидата» Ольга Іванова
29 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Ольгою Івановою.

 

ОЛЬГА ІВАНОВА

 

  • 33 роки;
  • Власниця фірми, яка надає митно-брокерські послуги;
  • За освітою – спеціаліст у галузі зовнішньоекономічної діяльності;
  • не одружена, дітей не має.

Історія Ольги Іванової – це історія людини, яка пройшла шлях від касира у кав'ярні до засновника власного успішного бізнесу. Наприкінці «нульових» Ольга працювала менеджером по роботі із митницею, а 2013 року, в розпал «Революції гідності», заснувала свою компанію, яка займається наданням митно-брокерських послуг.

 

У портфоліо Ольги є громадська діяльність. «Ми співпрацюємо із благодійними фондами. Працюємо з пенсіонерами. Пенсіонери звертаються до мене з такими елементарними питаннями, як «відключили телефон» тощо. Ми допомагаємо вирішувати їм ці питання», – розповіла Ольга.

 

Крім проекту «Кандидат», Ольга Іванова брала участь у проекті «Нові лідери». Там вона представляла проект із забезпечення функції контролю мінекобезпеки над сортуванням, винесенням і вивезенням, переробкою та функціонуванням підприємств, які переробляють сміття. Зокрема, Ольга пропонує заохочувати на державному рівні сортування сміття.

 

Тепер Ольга хоче спробувати себе у великій політиці. «Я йду за своїм покликанням. Для мене важливо бути політиком для народу України», – пояснила вона.

 

Ольга Іванова хоче створювати умови, в яких якомога більше людей зможуть бути успішними в Україні.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.