ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Олеся Василець
Учасник «Кандидата» Олеся Василець
30 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Олесею Василець.

 

ОЛЕСЯ ВАСИЛЕЦЬ

 

  • 24 роки;
  • Засновник мережі шкіл східних танців, автор проектів із розвитку мікробізнесу;
  • За освітою – журналіст;
  • не одружена, дітей не має.

Вона приїхала до Києва із тисячею гривень у кишені, залишивши охопленою війною рідний Луганськ. За чотири роки вчорашня студентка стала успішним підприємцем. Олесі Василець лише 24 роки, а в неї уже є мережа шкіл східних танців, школа англійської мови, курс тренінгів із мікробізнесу та ще багато різноманітних ідей у голові.

 

Олеся танцювала з дитинства. 2011 року стала чемпіонкою України зі східних танців за версією Професійної асоціації виконавців східних танців України та отримала диплом хореографа. Після вимушеного переїзду в передмістя Києва почала вчитися в магістратурі Школи журналістики Києво-Могилянської академії, паралельно набирала групи зі східних танців, писала статті в різні ЗМІ, готувала школярів до ЗНО з англійської мови. Після навчання Олеся заснувала школу танців «Гюррем». Все починалося з Ірпеня, тепер це 17 філій, які приносять дівчині 2-3 тис. дол. на місяць чистого прибутку.

 

«На одній із конференцій у Києво-Могилянській академії я познайомилася з випускником Гарвардської школи бізнесу Джеймсом Вайлтфільдом, який розповів мені про цікаву методику навчання американців англійської мови. Він сказав, що якщо застосувати таке в Україні, то у нас щонайменше половина країни буде вільно розмовляти англійською. Я взяла ці методи на озброєння, адаптувала під наші реалії і розробила повноцінний курс англійської, який триває десять місяців... Так відкрилася моя перша школа англійської мови в Ірпені. Коли побачила, що бажаючих займатися стає дедалі більше, відкрила другу школу – вже в Києві, на Троєщині. Мовні курси вже теж приносять прибуток», – розповіла Олеся.

 

Василець розробила курс тренінгів із мікробізнесу під назвою Crystal. Це благодійний проект, безкоштовні тренінги для переселенців-підприємців.

 

Олеся вже пробувала себе у політиці. Невдало. 2011 року вона вступила до лав Радикальної партії, але 2014 року вийшла з неї, розчарувавшись у діяльності політсили.

 

«Я буду корисним народним депутатом, тому що вже маю розроблені проекти щодо розвитку мікробізнесу та дрібного підприємництва. У мене є власний приклад», – впевнена Олеся.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.