ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Микола Іщенко
Учасник «Кандидата» Микола Іщенко
31 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Миколою Іщенком.

 

МИКОЛА ІЩЕНКО

 

 

 

  • 27 років;
  • Приватний підприємець, власник онлайн-бізнеса;
  • За освітою – юрист;
  • не одружений, дітей не має.

 

Коли Микола Іщенко був дитиною, його родина жила дуже бідно. «Я виріс у маленькому селищі Василівка. Ми жили дуже бідно, не було навіть чого поїсти. Я вже тоді зрозумів, що так жити не хочу. Потрібно працювати і досягати успіху», – згадує він.

 

Згодом Микола вивчився на юриста, вступив до аспірантури кафедри кримінального права Національної юридичної університету ім. Ярослава Мудрого, заснував свій бізнес.

 

«Можливо, я не дуже розбираюся у тому, як робляться сайти, як створюється контент. Але у мене є команда близько 30 чоловік. Я найняв людей, які розбираються в цьому, правильно їх організував, і вони генерують для мене грошики», – розповів пан Микола.

 

Його бізнес – це електронна комерція. «У мене аудиторія понад мільйон чоловік, із різних країн. Я зміг створити такий бізнес, про який мріяв», – зізнався він, додаючи, що як хобі викладає у своєму університеті.

 

«Я вирішив іти у політику зараз, аби допомагати таким же хлопцям, як я, гарячим, амбітним, піднімати економіку нашої країни. Я розумію малих і середніх підприємців, їхні проблеми. Я можу їм допомогти. Мені набридло, що хтось за нас приймає рішення – як нам жити, скільки нам заробляти. Я хочу сам приймати ці рішення, для народу», – резюмував Микола.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.