ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Дмитро Сігов
Учасник «Кандидата» Дмитро Сігов
31 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Дмитром Сіговим.

 

ДМИТРО СІГОВ

  • 35 років;
  • Власник IT-компанії;
  • За освітою – перекладач, спеціаліст із бізнес-менеджменту;
  • одружений, виховує сина.

«Що буде, якщо дивакуватий олігарх, недолугий качок, бешкетний товстун, хамуватий псевдоінтеллектуал і закоренілий авантюрист створять політичну партію, та ще й пройдуть у парламент? Вийде вируючий коктейль із неймовірних пригод не тільки на засіданнях і дебатах у парламенті, а й на гірськолижному курорті, повітряній кулі і навіть безлюдному острові». Так звучить анотація до книжки «Парламент», яку у вільний час написав Дмитро Сігов, айтішник, розробник кількох стартапів.

 

«Це гумористична книга, де у сатиричній манері описується життя депутата: як він відпочиває, як він приймає закони, як він веселиться із друзями. Це моє хобі. Тому всі гроші від її продажу йдуть на благодійність», – розповів Дмитро.

 

За освітою він перекладач (французька мова). Знає також англійську та німецьку. Після закінчення університеті в Україні навчався в Канаді, потім працював у різних країнах Європи.

 

У Діми більше восьми років досвіду в IT-індустрії. «Я є засновником кількох успішних IT-стартапів. Мої додатки скачали кілька мільйонів разів по всьому світу», – розповів він про себе. Діма створює мобільні додатки та ігри. А у вільний час пише книги.

 

«Іду в політику, щоб розвивати інновації, розвивати високі технології в Україні. Мені хочеться, щоб нових, прогресивних людей було у парламенті якомога більше. Це те, заради чого мені варто піти в політику», – переконаний він.

 

Він зізнається, що може працювати в будь-якій точці світу, але все одно залишається в Україні. «Тому що моїй родині тут добре», – пояснив Дмитро.

 

Дмитро одружений, виховує восьмирічного сина. Його дружина Ірина зізнається, що родині важливо жити в українській культурі, адже тут їхні коріння і тут їхнє майбутнє.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.