ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Учасник «Кандидата» Андрій Кучер
Учасник «Кандидата» Андрій Кучер
30 08 2018

Шановні друзі, ми пропонуємо вам познайомитися з учасником наймасштабнішого реаліті-шоу «Кандидат», який виходить в ефірі телеканалу «112 Україна» щонеділі о 21:00.

 

Сьогодні ми вас знайомимо з Андрієм Кучером.

 

АНДРІЙ КУЧЕР

 

 

  • 31 рік;
  • Громадський активіст, співвласник інженерно-монтажної компанії;
  • За освітою – політолог;
  • одружений, виховує доньку.

Андрій Кучер тривалий час займається громадською діяльністю. 2007 року він заснував Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Ліга слов'янської молоді», був членом Молодіжної ради при Кабміні часів Миколи Азарова.

 

Також Андрій Кучер є засновником міжнародного благодійного фонду «Благодійна Україна». Він організував низку соціальних заходів, брав участь у мітингах.

 

З 2016 року вирішив зайнятися аграрним бізнесом. Разом із батьком заснував компанію «Кучер і сини», яка споруджує елеватори, заводи, млини тощо. «Я займаюся бізнесом, у нас інженерно-монтажна компанія, ми встановлюємо обладнання для аграрних підприємств», – розповів Андрій.

 

«Для мене Україна майбутнього – у першу чергу аграрна країна, яка експортує безліч зернових», – таке майбутнє бачить Андрій для своєї країни.

 

Він щиро дивується, чому, маючи кращий у світі чорнозем, «ми досі не можемо вибратися з тієї ями, в якій знаходиться наш АПК».

 

Андрій впевнений, що його досвід громадського діяча і бізнесмена допоможе йому стати депутатом і зробити Україну процвітаючою.

 

Нагадаємо, що «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що варті сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Анна Степанець.