ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Переможниця «Кандидата» увійде до прохідної частини списку партії «За життя» на виборах
Переможниця «Кандидата» увійде до прохідної частини списку партії «За життя» на виборах
05 11 2018

Переможниця проекту «Кандидат» Ірина Майстер отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на виборах до Верховної Ради України.

 

Ірина Майстер стала переможницею проекту «Кандидат» – за неї проголосували 32% глядачів.

 

«Я зробила свій вибір серцем. І це абсолютна правда, я дуже рада, що я перемогла і є у цій команді», – говорить вона.

 

Чотири фіналісти соціально-політичного реаліті-шоу у прямому ефірі за півтори хвилини повинні були переконати глядачів голосувати за політичну партію «За життя». Свого фаворита обирали глядачі, віддавши за нього свій голос. Більшість підтримали Ірину Майстер. Голова партії «За життя» Вадим Рабінович побажав їй успіхів на початку кар'єри у великій політиці.

 

«Я вважаю, що це унікальний соціальний ліфт, який ми показали. Я думаю, що це абсолютно унікальний експеримент для українського телебачення. Дуже хочеться вірити, що канал продовжить шоу. Але в будь-якому випадку це велике свято для людей – тут людина дістає у житті лотерейний квиток», – поділився своїми враженнями Вадим Рабінович.

 

«Складно це назвати шоу. Я вважаю, що це програма, яка повинна покласти початок мабуть багатьом епізодам, у тому числі, й політичного життя – коли люди демонструють свої здібності, своє бажання в майбутньому брати участь у політичній боротьбі, демонструючи свої індивідуальні заслуги», – вважає член партії «За життя» Віктор Медведчук.

 

Нагадаємо, що протягом десяти тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидата» змагалися за перемогу. Тепер Ірина отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.