ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Сюрприз від реаліті «Кандидат»
Сюрприз від реаліті «Кандидат»
04 06 2018

Сюрприз від соціально-політичного реаліті «Кандидат»: авторам цікавих ініціатив, які навіть не пройдуть до фіналу шоу, можуть запропонувати працювати в партійній структурі політичної партії «За життя», лідером якої є народний депутат України Вадим Рабінович.

 

Минуло півтора роки від ідеї до реалізації соціально-політичного реаліті «Кандидат». Заявки на участь у ньому подали кілька тисяч українців, на кастинг потрапила сотня найкращих. Саме шоу «Кандидат» допоможе реалізувати політичні амбіції усім тим, хто хоче змінювати країну, впевнені автори проекту.

 

«Стало модним критикувати і скаржитися. Але, на жаль, критики диванні. Я думаю, проект робився і розрахований на те, аби знайти незаангажовані розуми, свіжі, тверезі ідеї. Я впевнена у тому, що в мене вийде», – розповіла одна з учасниць кастингу Кіра Кучеренко.

 

Проект допоможе реалізувати політичні амбіції тим, хто хоче змінювати країну самостійно, а не чекає реформ від влади.

 

«Люди повинні розуміти куди вони йдуть, що вони хочуть і що вони вміють. І, мабуть, не менш важливий аспект – це реальне бажання, я б навіть сказав зухвалість реалізувати свої плани. Адже однозначно, що те, чого вони хочуть, не співпадає із тим, що сьогодні є у нашій країні», – розповів ведучий соціального реаліті Нестор Шуфрич.

 

Увагу ведучого вже привернули кілька кандидатів, які на кастингу презентували власні законодавчі ініціативи.

 

«Якщо ведучий записав моє прізвище на листок, на якому було лише одне прізвище, я дуже сподіваюся, що все ж таки пройду», – розповіла учасниця кастингу Ольга Барсукова.