ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Шоу «Кандидат» стало «партійною школою» для нових членів партії «За життя»
Шоу «Кандидат» стало «партійною школою» для нових членів партії «За життя»
07 11 2018

Шоу «Кандидат» стало «партійною школою» для нових членів партії «За життя» – таку думку висловили партійці.

 

Зокрема, депутат Миколаївської обласної ради, представник партії «За життя» Максим Невінчаний зазначив: «Знаєте, на жаль, немає такого явища як партійна школа. І ось на «Кандидаті», по суті реаліті-шоу, люди зрозуміли, що таке робота депутата, що таке робота кандидата. І та школа, яку вони пройшли за період зйомок програми, – вона є цінним досвідом».

 

Поділяє його думку і голова Одеської обласної організації партії «За життя» Микола Пундик: «Усі надії на те, що чим більше у нас буде таких ось молодих людей у політиці, абсолютно нових, тим, мабуть, кращою ставатиме наша країна».

 

Один із ведучих проекту – народний депутат Нестор Шуфрич – підкреслив, що опозиція – це для політика складний шлях і випробування. «Але це можливість і необхідність говорити правду про те, що відбувається у країні, критикувати владу. Усе це небезпечно, але дуже відповідально. Не кожен політик може витримати екзамен на опозиційність», – вважає він.

 

За словами Вадима Рабіновича, до лав партії «За життя» увійдуть не тільки переможниця Ірина Майстер, а й фіналісти, а також інші учасники шоу.

 

«Я прихильник, аби вони проявляли свої індивідуальні здібності й можливості боротися саме у цій партії, у нашій партії, та це може бути й інша політсила. Вважаю, що чим більше політиків, у тому числі й молодих, прийде у політичне життя України, тим швидше зміниться картина й український політикум», – поділився своєю думкою голова політради партії «За життя» Віктор Медведчук.

 

Одна із ведучих проекту Ганна Степанець зазначила, що експеримент політичного реаліті-шоу був вельми успішним.

 

«Ці люди дійсно готові до політичної боротьби. Якою вона буде і наскільки успішною – залежить у першу чергу від них. Принаймні, ті перші уроки боротьби і змагань вони вже пройшли», – додав член партії «За життя» Віктор Медведчук.

 

Учасники шоу Вікторія Соболєва й Артем Кухаренко зазначили, що проект багато у чому змінив їхнє уявлення і про політику, і про роботу народних депутатів, і про власні можливості.

 

У цілому ж усі партійці солідарні в тому, що нові політики можуть скласти гідну конкуренцію у великій політиці.

 

До речі, Вадим Рабінович не виключає, що після завершення першого сезону шоу «Кандидат» не припинить своє існування, й у майбутньому вийде другий сезон проекту.