ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Кастинг розпочався!
Кастинг розпочався!
17 04 2018

Розпочався кастинг для участі у шоу «Кандидат». Вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме появу нового парламентаря з народу – проект дасть можливість переможцю не тільки стати народним депутатом «без корупції, кумівства та компромісів», а й цілий рік навчатися у Стенфордському університеті.

 

Кастинг вже розпочався і проходить у кількох містах України. А вже у другій половині серпня 2018 року проект вийде в ефір телеканалу «112 Україна».

 

Із пропозицією взяти участь у проекті й дати переможцю місце у прохідній частині списку на виборах телеканал «112 Україна» звернувся до лідерів найрейтинговіших політичних партій України. На пропозицію телеканалу відгукнувся народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, який не тільки погодився взяти участь у досить щільному графіку зйомок проекту, а й гарантував переможцю програми прохідне місце на виборах до Верховної Ради України.

 

За своїм форматом «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, герої якого у рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон, аби довести, що гідні сісти у депутатське крісло. Переможець шоу не тільки отримає місце у прохідній частині списку однієї із політичних сил України на наступних виборах до Верховної Ради, а й річне навчання у Стенфордському університеті.

 

У проекті «Кандидат» взяти участь може кожен громадянин України, який заповнить анкету на нашому сайті і пройде всі кастинги. Запрошуємо взяти участь у відборі всіх тих, хто відчуває у собі сили, хоче і знає, як змінити на краще життя у нашій країні!