ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Розкрито секрети шоу «Кандидат»
Розкрито секрети шоу «Кандидат»
16 05 2018

Із тисячі людей, які бажають взяти участь у шоу «Кандидат», після ретельного відбору залишиться тільки 12 найкращих. Саме вони протягом 12 тижнів пройдуть 12 завдань із 12 етапів. Переможець шоу не тільки поїде навчатися у Стендфордський університет, а й увійде до списку політичної партії Вадима Рабиновича «За життя» на найближчих виборах.

 

Про це розповів майбутній ведучий шоу – народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

«На переможця чекає політична доля. Та стати таким буде дуже непросто, крім того, остаточне слово буде й за глядачами, адже саме вони, майбутні виборці, скажуть своє слово на користь того чи іншого кандидата», – підкреслив політик.

 

«На знімальному майданчику зокрема і в шоу загалом працюють багато професійних людей, літають коптери, – це буде дійсно мега-шоу... Я знаю, що наші продюсери вже відібрали кілька сотень людей, участь беруть люди з усіх регіонів України. Крім того, дотримано й принципів гендерної рівності... Я думаю, що це шоу дійсно буде народним, я сподіваюся, що це буде соціальним ліфтом, який допомагає молоді підніматися нагору. Тому що сьогодні людині пробитися важко, та нехай пробують, ми їм допоможемо!», – підкреслив парламентарій.

 

 

Нагадаємо, що за форматом «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, герої якого доводитимуть, що гідні сісти у депутатське крісло. Під час проекту вони проходитимуть унікальний тренінговий марафон, а переможець не тільки отримає місце у прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради, а й річне навчання у Стенфордському університеті.

 

До речі, деякі ЗМІ писали про те, що це буде найдорожче шоу на українському телебаченні за весь час його існування.

 

Нагадаємо також, що кастинги для участі у шоу «Кандидат» вже розпочато. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету на нашому сайті і пройти кастинг.

 

В ефір телеканалу "112 Україна" проект вийде у другій половині серпня 2018 року.