ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Рабінович і Шуфрич розкрили нові секрети «Кандидат»
Рабінович і Шуфрич розкрили нові секрети «Кандидат»
06 06 2018

Тривають зйомки наймасштабнішого і найдорожчого за весь час існування українського телебачення соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат». Цікаві подробиці, як вони проходять, скільки кандидатів вже відібрано, і які завдання вони отримали, розповіли супервайзер і модератор проекту народні депутати Вадим Рабінович і Нестор Шуфрич.

 

Так, учасники реаліті-шоу отримали перше завдання – і вже в середу, 6 червня, вони прибули до Верховної Ради України для його виконання. «У кулуарах парламенту можна побачити десятки молодих людей – вони знайомляться з будівлею, куди один із них (переможець) прийде працювати», – розповів народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

«Це дуже цікавий етап. Це дуже цікавий проект. Це соціальний ліфт колосальних масштабів. Вперше на очах усієї країни ми показуємо, як може народитися новий політик – не за кулісами, не кулуарно, а відкрито, проста людина може стати депутатом, тому що вона краща за інших, а не тому, що її провів до Ради тато, мама, дядько, кум, брат чи сват», – підкреслив Вадим Рабінович.

 

Другий важливий момент, продовжив політик, – показати, скільки у країні є розумних людей. «І дуже важливо для України – відкривати закулісну сторону, відкривати талановитих людей, навчити їх вірити в себе! Показати всім, що якщо ти розумний і талановитий, ти можеш прийти на кастинг і своїм розумом досягти успіху, і це стосується не тільки політики», – заявив лідер партії «За життя».

 

Розповів Вадим Рабінович і про свою участь у шоу: «Моя участь у цьому шоу дуже проста – я лідер політичної партії «За життя». І я, як голова партії, відбираю людей для своєї партії. Це, здавалося б, маленька робота, але важлива».

 

У свою чергу народний депутат України, член партії «За життя» Нестор Шуфрич розповів, що він побачив серед учасників соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» багато талановитих і гідних працювати у вищому законодавчому органі учасників. «Усі учасники, які прийшли сьогодні до Верховної Ради України, гідні працювати «під куполом». Безумовно, у їхніх очах помітне хвилювання. Але вони готуються, і я впевнений, що зможуть внести свої конструктивні пропозиції, які у перспективі зроблять життя українців кращим», – заявив політик.

 

Нестор Шуфрич також розповів, як пройшла сьогоднішня зустріч Вадима Рабіновича з учасниками шоу: «Усім хлопцям Вадим Зіновійович дав напутнє слово. Головне, про що вони не повинні забувати, – це те, що вони представляють інтереси простих громадян, і вони повинні працювати в ім'я людей, для людей – таких, як вони. У цьому, напевно, і сама суть «Кандидата». Сьогодні учасники побачили, де вони працюватимуть, принаймні, один із них – точно».

 

 

Нагадаємо, соціально-політичне реаліті-шоу «Кандидат» телеканал «112 Україна» запускає у своєму ефірі наприкінці серпня 2018 року. Як відбирали учасників, як вони жили, які завдання виконували та багато інших цікавих подробиці цього шоу – обов'язково будуть показані в ефірі «112 Україна».