ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Проект «Кандидат»: Вадим Рабінович вивів першу учасницю
Проект «Кандидат»: Вадим Рабінович вивів першу учасницю
03 09 2018

У фіналі другого випуску політичного реаліті-шоу «Кандидат» зі змагання вибула Ольга Іванова – лідер команди «Держава». Ведучий проекту – народній депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович – вигнав її із шоу після відмови виконувати правила гри.

 

Жіноча команда «Держава» програла завдання команді чоловіків «Гладіатор», і коли у фіналі Вадим Рабінович попросив лідера команди жінок назвати причини програшу та імена двох учасниць, які найгірше проявили себе під час командної роботи, він почув несподівану відповідь.

 

«Я вважаю, що була команда сильна і зробила все, щоб виконати завдання», – відповіла Ольга, так і не назвавши недоліків роботи. «Більше того, я вважаю, що вона аж ніяк не програла», – додала учасниця.

 

«Ви знаєте, у політиці надто багато хто думає, що не програли», – відповів Вадим Рабінович і знову запропонував Ользі назвати двох людей, які були найгіршими у цьому завданні.

 

Лідер команди відмовилася називати когось конкретно: «Ми розділимо всі або перемогу, або поразку».

 

У відповідь на цю заяву Вадим Рабінович зазначив: «Я вважаю, що саме лідер прирік вас на поразку»… і попрощався з учасницею.

 

Нагадаємо, другий випуск політичного реаліті-шоу «Кандидат» вийшов на телеканалі «112 Україна» 2 вересня. Переможець нового шоу отримає можливість навчання у Стенфорді, а також прохідне місце у списку політичної партії «За життя» на майбутніх виборах до Верховної Ради України.