ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Переможцем проекту «Кандидат» стала Ірина Майстер
Переможцем проекту «Кандидат» стала Ірина Майстер
04 11 2018

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» стала Ірина Майстер. Про це стало відомо в ході голосування глядачів після дебатів фіналістів у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

 

Фіналістам проекту потрібно було у прямому ефірі за 1,5 хвилини переконати глядачів голосувати за політичну партію «За життя». Ірині Майстер віддали свої голоси 32% глядачів.

 

 

«Я дуже вдячна українському народові і всій глядацькій залі за цю підтримку. Я дуже сподіваюся на плідну співпрацю і на успішний результат», – сказала Майстер.

 

Голова партії «За життя» Вадим Рабінович побажав переможниці удачі на початку кар'єри у великій політиці.

 

«Я хочу привітати нового члена нашої партії. Я хочу привітати майбутнього кандидата, який обов'язково з нашою партією стане членом українського парламенту. Я хочу привітати нас із тим, що нові люди прийдуть в українську політику», – сказав він.

 

 

Нагадаємо, Ірина Майстер – екс-заступник міського голови Василькова.

 

Політичну кар'єру Ірина розпочала в рідному Василькові. Батько Ірини – екс-депутат міськради Василькова від БЮТ Володимир Іришин. Мати теж була членом цієї партії.

 

2015 року на виборах вона балотувалася у мери міста від «Батьківщини». Вибори не виграла, однак отримала посаду заступника міського голови з гуманітарних питань. Також очолила Антикорупційний комітет.

 

«Це було дуже важко. На мене тиснули. Зникали з виконавчого комітету документи, до яких я ніби мала якесь відношення. На мене відкривали кримінальні справи. З мене хотіли зробити страшну корупціонерку», – розповіла Ірина Майстер.

 

У березні 2018 року Ірина написала заяву про звільнення за згодою сторін. «Не змогла витримати цієї несправедливості, цієї кулуарщини», – згадує вона про свій відхід із політики.

 

«Знову у політику мене повернув проект, – додає Ірина. – Все заради сина. У моєму житті є один особлива людина – це мій син. Він хоче бути льотчиком. Я хочу, щоб він жив у незалежній державі, щоб він не хотів виїхати звідси».

 

Нагадаємо, протягом 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» змагалися за право стати народним депутатом. У фінал проекту пройшли чотири найсильніших учасника: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер.

 

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти у крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.