ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Хочеш змінити країну?
Хочеш змінити країну?
10 04 2018

Бачиш себе народним депутатом України?

Телеканал «112 Україна» запускає наймасштабніший політичний проект на українському телебаченні, під час якого на очах у всієї країни серед усіх українців проходитиме вибір майбутнього народного депутата.

Проект «Кандидат» – це унікальна можливість без корупції, кумівства і компромісів із совістю стати народним депутатом України. Вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме появу нового парламентарія із народу.

За форматом «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої доводитимуть, що гідні сісти у депутатське крісло, й у рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце у прохідній частині списку однієї із політичних сил України на наступних виборах до Верховної Ради, а й річне навчання у Стенфордському університеті.

За правилами проекту, героєм шоу може стати кожний громадянин України, який заповнить анкету на сайті програми та успішно пройде кастинги. Тому усіх, хто відбуває у собі сили, хоче і знає, як змінити на краще життя у нашій країні, телеканал запрошує взяти участь у відборі.

Із пропозицією взяти участь у проекті й надати переможцю місце у прохідній частині списку на виборах телеканал «112 Україна» звернувся до лідерів найрейтинговіших політичних партій України. На пропозицію телеканалу відгукнувся лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, котрий не тільки погодився взяти участь у щільному графіку зйомок проекту, а й гарантував за переможцем програми прохідне місце на виборах до Верховної Ради України.

Кастинг для участі у проекті пройде у кількох містах України у квітні-травні 2018 року. В ефір телеканалу «112 Україна» проект вийде у другій половині серпня 2018 року.