ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Кастинг «Кандидата» у Києві: подробиці
Кастинг «Кандидата» у Києві: подробиці
29 05 2018

27 травня у Києві стартував відбірковий етап наймасштабнішого соціального реаліті «Кандидат». За результатами кастингу 12 найкращих стануть учасниками проекту і боротимуться за статус народного депутата України.

 

Серед учасників кастингу було дуже багато юридично підкованих людей, які планують стати народними депутатами і змінити країну на краще.

 

«Особисто для мене це новий виклик. Я, як юрист, у публічній сфері буваю рідше, ніж на внутрішніх українських або міжнародних судових засіданнях, тому для мене це цікавий досвід на майбутнє. Але перш за все я очікую від проекту появи нових облич в українській політиці», – розповів Гліб – один із учасників відбору.

 

 

Гліб розповів, що його перший законопроект стосується внесення змін до чинного Кодексу законів про працю щодо вдосконалення трудового і соціально-економічного законодавства. Конкурсант вважає, що має дієву схему для того, аби зупинити відтік професійних кадрів із України.

 

«Наразі в Україні діє понад 60 конвенцій Міжнародної організації, які не виконуються, а частина чинного законодавства суперечить нормам міжнародного права і Конституції. Цю ситуацію потрібно змінювати, щоб зупинити відтік професійних кадрів з України і перетворення їх на заробітчан», – зазначив Гліб.

 

Ще один учасник кастингу, Олег, розповів, що презентував законопроект із питань охорони здоров'я. На його думку, цей закон «дозрів» для суспільства і має змінити звичайну систему на страхову.

 

Учасник відбору сподівається, що проект сприятиме підвищенню рівня правової культури населення.

«Сподіваюся, що інші політичні сили також до такої ініціативи, до такого руху і почнуть залучати суспільство до активного політичного життя. Це сприятиме підвищенню правової культури населення. Ми повинні розуміти, що від нас на пряму залежить, яка влада існуватиме у країні», – зазначив учасник кастингу.

 

На думку Олега, врівноваженість та об'єктивність – найважливіші якості для народного депутата.

 

Нагадаємо, реаліті «Кандидат» – це соціальний ТБ-проект, мета якого знайти людей, мотивованих зробити Україну кращою і здатних пропонувати нестандартні рішення. Переможець не тільки отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України (нагадаємо, її лідером є народний депутат Вадим Рабінович), а й можливість протягом року навчатися у Стенфордському університеті.

 

Проект виходитиме в ефірі телеканалу «112 Україна». «Кандидат» стартує у  серпні 2018 року.