ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Канидат» відібрав сотню учасників
«Канидат» відібрав сотню учасників
30 05 2018

Студенти, хіпстери, актори, військові, підприємці, люди з реальним політичним досвідом і навіть рок-музиканти мріяли про майбутнє у великій політиці. Ці мрії вирішив реалізувати телеканал «112 Україна», запустивши найграндіозніше і, за чутками, найдорожче на українському телебаченні реаліті-шоу «Кандидат». На кону – рік навчання у Стенфордському університеті та прохідне місце у списку політичної партії «За життя», лідером якої є народний депутат України та один із топових політиків Вадим Рабінович.

 

Всеукраїнський кастинг реаліті «Кандидат» зібрав десятки сотень унікальних людей з усієї України: Маріуполь, Мукачеве, Львів, Житомир, Одеса, Дніпро, Полтава, Чернігів, Херсон, Чернівці, Сєвєродонецьк, Коломия тощо. Заявки на участь у проекті подали десятки тисяч людей, із яких вибрали сотню найкращих. Вік учасників – від 18 до 78 років. Всі вони представники абсолютно різних професій! Переселенці, кримські татари, учасники АТО, музиканти, вчителі, таксисти, блогери, хіпстери, айтішники, бізнесмени. Й усіх їх об'єднало одне – бажання змінити країну!

 

До слова, відбірковий тур, який проходив у Києві 27 травня, пройшли відомий активіст і співак Стас Домбровський, громадський активіст Денис Щамбура (він прийшов на кастинг у дуже оригінальній футболці). Всього два відбіркові етапи пройшли і дійшли до фіналу 101 чоловік.

 

Кожному учасникові відбіркового туру належало за три хвилини представити свій перший законопроект у Верховній Раді.

 

Після цього з претендентами спілкувався один із помічників, асистентів супервайзера, народний депутат України і член партії «За життя» Нестор Шуфрич (він же куратор проекту). Після того, як учасники відповіли на його запитання, їм потрібно було ще дати розширене інтерв'ю.

 

Були і курйози: хтось приїжджав на кастинг із цілими групами підтримки – родичами, колегами, навіть музичними гуртами. Хтось намагався вразити куратора Нестора Шуфрича своїм глибоким декольте, музичним номером або полуницею із власного городу. Та всі вони неодмінно вносили і конструктивні пропозиції.

 

«Ми завжди підозрювали, що люди з народу деколи краще за всіх професійних політиків знають, що і як потрібно змінювати у країні, аби вона жила краще. І сьогодні ми в цьому переконалися, – заявив куратор і ведучий кастингу Нестор Шуфрич. – Спеціальні знання, партійний досвід, політична кар'єра – все це, як виявилося, не головні критерії для того, аби бути ефективним депутатом! Ми вважаємо, що головним критерієм є чесність, креативний живий розум і щире бажання змінити країну на краще!»

 

Після кастингу Нестор Шуфрич звернув особливу увагу на те, що більшість людей реально прийшли з бажанням щось змінити і хочуть займатися політикою професійно. «Вони вірять у те, що в них вистачить сил зробити життя кращим. Це мотивація, в тому числі, і для мене постаратися допомогти цим людям остаточно утвердитися в тому, чи треба їм це, і скористатися своїм шансом», – резюмував народний депутат.

 

 

Нагадаємо, політичне реаліті-шоу стартує в ефірі телеканалу «112 Україна» в кінці серпня 2018 року. Його розробники запевняють, що на телеглядачів чекає не шоу, а справжній соціально-політичний експеримент, адже його переможець отримає можливість впливати на життя українців. Що ж, залишилося небагато часу, коли ми довідаємося, хто ж все-таки став учасником шоу «Кандидат».