ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Згадуємо попередні епізоди: відбілити репутацію і реабілітуватися
«Кандидат». Згадуємо попередні епізоди: відбілити репутацію і реабілітуватися
02 11 2018

Цієї неділі, 4 листопада, о 20:00 українці у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце у політичній партії «За життя» і навчання у Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту . Зокрема, кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя». Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту – народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Напередодні фіналу шоу «Кандидат» нагадуємо про те, який шлях пройшли учасники проекту

 

Тиждень учасники шоу почали з вечірки, яку їм влаштували ментори, і куди запросили акторів. Відео з вечірки змонтували в «жовті» сюжети про розгульне життя кандидатів і продемонстрували учасникам.

 

Майже усі кандидати сприйняли такі сюжети досить болісно, а одна з учасниць Вікторія Соболєва навіть мала намір залишити проект.

 

Кандидатів розділили на дві команди і дали завдання: придумати якийсь проект, який дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

 

Перша команда вирішила зафіксувати рекорд для України: зібрати на площі дітей і одночасно зачитати уривки української Конституції. Друга команда вирішила зібрати гроші на лікування хворої дитини і в якості розваги провезти людей на Party bus містом.

 

На думку запрошених експертів, перша команда змогла зрозуміліше передати свій політичний посил людям, тому її обрали переможцем. Команда з'їздила у Центр допомоги бездомним тваринам.

 

Друга команда вирушила до ментора для того, щоб з'ясувати, хто з учасників піде додому. В результаті рішення ведучого Вадима Рабіновича додому вирушила наймолодша учасниця шоу Анастасія Нілова.

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти в крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.