ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Згадуємо попередні епізоди: Самостійна боротьба у півфіналі
«Кандидат». Згадуємо попередні епізоди: Самостійна боротьба у півфіналі
03 11 2018

Цієї неділі, 4 листопада, о 20:00 українці у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце у політичній партії «За життя» і навчання у Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту . Зокрема, кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя». Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту – народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Напередодні фіналу шоу «Кандидат» нагадуємо про те, який шлях пройшли учасники проекту.

 

Учасники проекту мали працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному учаснику створити політичний імідж та програму, щоб знятися для обкладинки журналу та провести прес-конференцію із журналістами.

 

Кандидати зустрілися зі стилістом, за допомогою якого підібрали собі правильний образ для презентації. Потім сфотографували на обкладинці журналу, де кожний прописав свій лозунг і посил виборцеві.

 

З цими наробками учасники вирушили на прес-конференцію, де були присутні журналісти та експерти, які стежили за гравцями від початку проекту. Кожний із кандидатів презентували свою програму і давали відповіді на критичні питання журналістів. Одним учасникам це завдання допомогло проявити себе, іншим, навпаки, показало їхні слабкі сторони.

 

За рішенням ведучого Вадима Рабіновича, проект залишила найяскравіша та найемоційніша учасницю, власниця хутрової імперії Вікторія Соболєва.

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти в крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.