ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Випуск другий: перше завдання і перші втрати
«Кандидат». Випуск другий: перше завдання і перші втрати
03 09 2018

Напередодні нового політичного сезону, напередодні виборів в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу «Кандидат», де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентаря з народу.

 

Другий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі «112 Україна» 2 вересня 2018 року.

 

Учасники, яких відібрали в минулому випуску, розділилися на дві команди: «Гладіатори» – чоловіча команда, і «Держава» – команда жінок.

 

Перше завдання вони отримали у стінах Верховної Ради, де зустрілися зі своїми кураторами і ведучим шоу – лідером політичної партії «За життя» Вадимом Рабіновичем. Командам потрібно було визначити проблему в одному з районів Києва і знайти шляхи її вирішення. На виконання цього завдання це їм дали лише добу і бюджет у 500 грн. За результатами його одна з команд втратить свого учасника. Та перед початком кожній із команд потрібно було визначити свого лідера.

 

Оцінку тому, наскільки добре впоралися конкурсанти із завданням, давав керівник проекту «Громадська трибуна», експерт Володимир Басовський і його команда.

 

Команді «Гладіатори» дісталася Троєщина, а «Державі» м Дарниця. Спочатку учасники шоу опитали жителів мікрорайонів. Та на етапі визначення проблеми виникли перші конфлікти – у «Державі».

 

Наступного дня кандидати почали виконувати практичну частину: «Держава» провела екологічну акцію озеленення та охорони здоров'я, а «Гладіатори» – ремонтували дитячий майданчик, домовлялися про утилізацію ртутних ламп, зафарбовували написи з рекламою наркотиків і збирали сміття.

 

Та і тут не все пройшло гладко: учасники наразилися на перші проблеми – саботаж, обурення місцевих жителі та непорозуміння всередині команд.

 

Що ж сказали експерти про те, як впоралися команди? Результати роботи їх не задовільнили, а тому зробити вибір було складно – адже великі недоліки роботи знайшлися і у команді чоловіків, і у команді жінок.

«Держава» залишилася чекати вердикту, хто з дівчат залишить проект, а «Гладіатори» вирушили відпочивати переможцями.

 

Вельми напружено пройшла й зустріч із ведучими. Та найбільше здивував усіх учасниць несподіваний вердикт Вадима Рабіновича.

 

Попереду ще 11 випусків, де має визначитися єдиний кандидат, який отримає прохідне місце у політичній партії «За життя» на виборах до Верховної Ради України та навчання у Стенфордському університеті.