ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат»: Випуск п'ятий: інвестиції у село
«Кандидат»: Випуск п'ятий: інвестиції у село
23 09 2018

23 вересня у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» вийшов четвертий випуск соціального реаліті-шоу «Кандидат».

Залучити інвестиції у село – таке завдання стояло перед учасниками політичного реаліті «Кандидат» у цьому випуску шоу. Розділившись на дві команди, потенційні депутати повинні сформувати ідею бізнес-проекту, який зацікавить інвесторів.

 

Перша команда зосередилася на створенні бренду, який би займався розповсюдженням і продажем лісових ягід.

 

І поки одна команда чітко визначилася зі своїм бізнес-проектом, інша не могла знайти консенсус. Зрештою команда визначилася, і вирішила зробити бізнес на равликах.

 

Втім, незважаючи на світову моду на равликів, проект не приніс команді перемогу. Як зізнаються учасники другої команди, вони програли не через бізнес-ідеї, а тому що більше займалася з'ясуванням відносин.

 

Саме тому команда змушена була попрощатися з одним із учасників – найменш активним і невпевненим.

 

«У політиці, як і під час бойових дій, найстрашніше – це паніка. Слабка людина починає панікувати, і ці флюїди вражають інших. Микола виявився слабким», – заявив лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Таким чином боротьба за титул переможця у шо стає дедалі запеклішою.

Нагадаємо, на учасників чекають іспити, де вони зможуть як у команді, так і окремо продемонструвати свої найкращі якості, набути навиків, які необхідні успішному політику.

 

У кожному випуску за результатами екзаменів вибувати один із учасників.

 

У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному із яких пощастить стати тією самою «людиною з народу», яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді України.