ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Випуск четвертий «вибив» одразу двох
«Кандидат». Випуск четвертий «вибив» одразу двох
16 09 2018

16 вересня у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» вийшов четвертий випуск соціального реаліті-шоу «Кандидат». Одразу двоє учасників не витримали перевірки на доброчесність і пішли з соціально-політичного проекту «Кандидат».

 

Підсумки «війни компроматів» підвів четвертий випуск. Нагадаємо, учасники шукали компромат на опонентів у відкритих джерелах, а потім – влаштували один одному допит. Шоу залишив капітан і ще один учасник команди «Гладіаторів».

 

Напруженість серед учасників досягла максимуму, а однозначної думки, хто має піти, серед кандидатів не було. Деякі учасники команди «Гладіаторів» вирішили залишити проект слідом за вибули. Вадим Рабінович вирішив нагадати, заради чого вони проходять випробування.

 

«Усі ми діти однієї країни – України. За своїми поглядами – хорошими, поганими. Або ми згадуватимемо, хто що не так говорив і робив вчора, і тоді ми виріжемо один одного і знищимо країну, або ми зшиємо її», – звернувся до учасників лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

 

Нагадаємо, на учасників чекають іспити, де вони зможуть як у команді, так і окремо продемонструвати свої найкращі якості, набути навиків, які необхідні успішному політику.

 

У кожному випуску за результатами екзаменів вибувати один із учасників.

 

У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному із яких пощастить стати тією самою «людиною з народу», яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді України.