ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат»: Випуск третій зриває маски
«Кандидат»: Випуск третій зриває маски
09 09 2018

9 вересня в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» вийшов третій випуск соціального реаліті-шоу «Кандидат».

 

Учасники проекту, які раніше розділилися на чоловічу та жіночу команди, прибули до резиденції Межигір'я для зустрічі із менторами і ведучим Вадимом Рабіновичем, де їм представили кіберфутуролога та експерта з розвідки на основі відкритих даних Ярослава Дариченка.

 

Від запрошеного експерта учасники отримали незвичайне завдання – зібрати компромат один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті. На все про все було відведено 24 години і видано два гаджета. Багатьох учасників завдання змусило добряче попереживати.

 

Команди почали шукати інформацію про конкурентів, використовуючи всі відкриті ресурси – від соціальних мереж до декларацій про доходи.

 

Кожна команда викликала по одному учаснику команди суперників і ставила питання, виходячи з інформації, яку їм вдалося знайти. Одні спокійно відповідали на всі питання і відстоювали свою репутацію, інші ж виправдовувалися, соромилися і навіть «нападали» у відповідь.

 

У результаті в одній із команд учасник здивував своїх колег певними суперечливими фактами своєї біографії.

 

Результат завдання стане відомо у наступній програмі, тоді ж і стане відомо, хто залишить шоу.

 

 

Попереду протягом 10 випусків на учасників чекають іспити, де вони зможуть як у команді, так і окремо продемонструвати свої найкращі якості, набути навиків, які необхідні успішному політику.

 

У кожному випуску за результатами екзаменів вибувати один із учасників.

 

У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному із яких пощастить стати тією самою «людиною з народу», яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді України.