ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Представляємо фіналістів проекту: Ірина Майстер
«Кандидат». Представляємо фіналістів проекту: Ірина Майстер
02 11 2018

Цієї неділі, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце в політичній партії «За життя» і навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту . Зокрема, кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя». Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту – народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Одна із фіналісток проекту – екс-заступник міського голови Василькова Ірина Майстер.

 

 

Політичну кар'єру Ірина будувала в рідному Василькові.

 

«Мій батько створював політичну організацію у Василькові. У нас у квартирі постійно були народні депутати, у нас був штаб у квартирі. Батько цим жив. І він передав мені цю любов – не до політики, а до країни, в якій ти живеш», – згадує вона.

 

Батько Ірини – екс-депутат міськради Василькова від БЮТ Володимир Іришин. Мати теж була членом цієї партії.

 

Розпочинала свій шлях Ірина з посади депутата міської ради Василькова. Працювала керівником загального відділу Васильківської міськради за часів мерства Володимира Іващенка у Василькові.

 

2015 року на виборах вона балотувалася у мери міста від «Батьківщини». Вибори не виграла, однак отримала посаду заступника міського голови із гуманітарних питань. Також очолила Антикорупційний комітет.

 

«Це було дуже важко. На мене тиснули. Зникали з виконавчого комітету документи, до яких я нібито маю якесь відношення. На мене відкривали кримінальні справи. Мене хотіли зробити страшною корупціонеркою», – говорить Ірина Майстер.

 

 

У березні 2018 року Ірина написала заяву про звільнення за згодою сторін. «Не змогла витримати цієї несправедливості, цієї кулуарщини», - говорить про свій відхід з політики.

 

«Знову у політику мене повернув проект, – додає Ірина. – Усе заради сина. У моєму житті є одна особлива людина – це мій син. Він хоче бути льотчиком. Я хочу, щоб він жив у незалежній державі, щоб він не хотів виїжджати звідси».

 

Ірина відзначає свої бійцівські якості: «Я не здаюся, я завжди йду до мети». Із цим погоджуються люди із її оточення. «Якщо вона щось хоче зробити, вона це зробить. Вона завжди відстоювала свою думку», – розповів батько Ірини Володимир.

 

«Іра – боєць, тому що у неї є чітка позиція», – зауважують у таборі реаліті-шоу «Кандидат».

 

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти у крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.