ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат» можуть продовжити на три сезони
«Кандидат» можуть продовжити на три сезони
04 06 2018

Політико-соціальний проект «Кандидат» може бути продовжено на три сезони. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

«Для участі в політико-соціальному проекті «Кандидат», зйомки якого зараз тривають, вже відібрано 100 чоловік. А 5 червня із них відберуть 12 кандидатів. Про те, кого саме відберуть, я теж дізнаюся тільки 5 числа. Саме ці 12 кандидатів протягом 12 тижнів отримуватимуть різні завдання. Раз на тиждень один із них – той, хто найгірше впорався із завданням – вибуватиме із проекту. І в кінці залишиться один – переможець», – розповів політик.

 

Він підкреслив, що вважає політико-соціальний проект «Кандидат» дуже важливим із багатьох точок зору.

 

«Ми хочемо вперше показати, як працює соціальний ліфт – хоча б у такому телевізійному форматі. Що проста людина, не із золотої молоді, яка не народилася на Печерських пагорбах, може теж пройти у парламент. Я сам із великим інтересом ставлюся до цього проекту. Хочу поспілкуватися з цими людьми і, можливо, роздивитися майбутніх зірок української політичної арени», – зазначив парламентарій.

 

Народний депутат повідомив, що в ефір проект почне виходити наприкінці літа і транслюватиметься протягом 12 тижнів.

 

«Можливо, режисери не схвалять цього, та відкрию вам секрет: ми розраховуємо на три сезони цього політико-соціального проекту. Ми збираємося вийти в ефір орієнтовно наприкінці серпня, протягом 12 тижнів відбиратимемо нашого кандидата. Потім трохи відпочинемо – і хочемо розпочати другий сезон проекту, а за ним – і третій. Це дуже важка робота. Я завжди був «телевізійною» людиною, та зазвичай відбувалося так: прийшов на передачу, просидів там годину – і пішов. А з «Кандидатом» все набагато складніше. Але це варте того, адже в підсумку ми зможемо виявити два-три таланти, а це вже результат», – заявив лідер партії «За життя».

 

За словами політика, він не бере участі у первинному етапі відбору учасників, а почне працювати із ними тільки тоді, коли їх залишиться 12-ть.

 

«Відбором учасників займається окрема група людей. Особисто я їх не бачив і жодного відношення до їхнього відбору не маю. Ось коли залишиться 12 чоловік – тоді, так, серед них відбиратиму вже я та два моїх помічники. Думаю, що це буде яскраве дійство, адже ми підготували дуже цікаві завдання для учасників. Мені допомагатимуть Нестор Шуфрич (народний депутат, член партії «За життя», – ред.) і чудова ведуча телеканалу «112 Україна» Ганна Степанець. Але останнє слово буде за мною, і навіть попри думку журі, я зможу когось повернути, когось залишити і когось прибрати», – констатував Вадим Рабінович.

 

Нагадаємо, проект «Кандидат» транслюватиметься в ефірі телеканалу «112 Україна». В його створенні бере участь Вадим Рабінович, а переможцю гарантується місце у прохідній частині списку партії «За життя» на виборах до Верховної Ради та рік навчання у Стенфордському університеті.

 

Кастинг участі у найдорожчому в історії українського телебачення реаліті-шоу «Кандидат» зібрав десятки сотень унікальних людей з усієї України: Маріуполь, Мукачеве, Львів, Житомир, Одеса, Дніпро, Полтава, Чернігів, Херсон, Чернівці, Сєвєродонецьк, Коломия тощо. Заявки на участь у проекті подали десятки тисяч людей, із яких обрали сотню найкращих. Вік учасників – від 18 до 78 років. Усі вони представники абсолютно різних професій! Переселенці, кримські татари, учасники АТО, музиканти, вчителі, таксисти, блогери, хіпстери, айтішники, бізнесмени. Усіх їх об'єднало одне – бажання змінити країну!