ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Фінал: Переможець проекту стане відомий цієї неділі
«Кандидат». Фінал: Переможець проекту стане відомий цієї неділі
02 11 2018

Цієї неділі, 4 листопада, о 20:00 українці у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце у політичній партії «За життя» і навчання у Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту . Зокрема, кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя». Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту – народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Нагадаємо, у фінал проекту пройшли 4 найсильніших учасника: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер.

 

На початку проекту ведучий Вадим Рабінович разом із менторами проекту Нестором Шуфричем і Ганною Степанець на багатотисячному кастингу, який проходив у квітні-травні 2018 року, вибрали 12 учасників.

 

Протягом 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» змагалися за право стати народним депутатом. Кандидати жили у приватному будинку під цілодобовим наглядом експертів і проходили важкі випробування.

 

На думку Вадима Рабіновича, шоу «Кандидат» – це хороший досвід соціального ліфта для учасників.

 

«Я працював із ними майже три місяці. Я вважаю, що блискуча молодь у нас зростає, ми просто не розуміємо цього. Ми весь час маємо зациклені на 15-20 одних і тих же мордах, а потрібно йти у народ, потрібно робити соціальні ліфти, потрібно піднімати людей з регіонів», – сказав Рабінович в ефірі «112 Україна».

 

Він також зазначив, що навіть ті учасники, які вибули, зможуть брати найактивнішу участь у житті політичної партії «За життя».

 

«Мені всі учасники подобаються. Я думаю, вони усі і працюватимуть у партії «За життя», принаймні, ті, хто раніше вибули із проекту, вже активно працюють у наших регіональних організаціях», – говорить Рабінович.

 

Цієї неділі глядачі зможуть вплинути на рішення, хто стане переможцем. Кожен зможе проголосувати за свого фаворита в ефірі телеканалу «112 Україна».

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти в крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.