ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

«Кандидат». Фінал: переможця визначать глядачі в прямому ефірі
«Кандидат». Фінал: переможця визначать глядачі в прямому ефірі
02 11 2018

Цієї неділі, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце в політичній партії «За життя» і навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту . Зокрема, кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію «За життя». Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту – народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

 

Протягом 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат» змагалися за право стати народним депутатом. Кандидати жили в приватному будинку під цілодобовим наглядом експертів і проходили важкі випробування. В результаті у фінал пройшли четверо учасників: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер.

 

У півфіналі учасники повинні були працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному створити політичний імідж і програму, щоб знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію із журналістами.

 

За тиждень до цього кандидатів розділили на дві команди і дали завдання придумати якийсь проект, який дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

 

На сьомому тижні учасники мали провести дебати із конкурентами в ефірі телеканалу «112 Україна».

 

До цього учасники двох команд отримали відповідальне завдання: попрацювати у громадській приймальні, де необхідно прийняти людей і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн. Кожен потенційний виборець приходив зі своєю особистою проблемою, ідеєю бізнес-проекту або стартапом. За виконанням завдання стежили запрошені експерти.

 

За тиждень до цього учасники мали вирішити проблему всеукраїнського масштабу – команди мали подати комплексну програму щодо запобігання міграції із України.

 

Тижнем раніше командам учасників потрібно було переконати інвесторів вкласти гроші в їхній бізнес-проект для розвитку села Любимівка у Київській області. В результаті бесіди із учасниками проект залишив не капітан команди, яка програла, а найменш активний.

 

Раніше в шоу учасники отримали завдання від запрошених експертів – зібрати компромат один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті, – від соціальних мереж до декларацій про доходи. Тоді проект залишили відразу два учасники.

 

До цього командам необхідно було визначити проблему в одному із районів Києва і знайти шляхи її вирішення. На це їм дали всього добу часу і бюджет у 500 грн.

 

Першим же завданням на проекті для учасників було придумати назви двом командам – жіночій і чоловічій. У другому випуску учасники зіткнулися з першими труднощами не тільки суспільної, а й командної роботи, а також залишилися без капітана жіночої команди.

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти у крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.