ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Ірина Майстер: Насамперед я зустрінуся з Вадимом Рабіновичем і обговорю подальші кроки
Ірина Майстер: Насамперед я зустрінуся з Вадимом Рабіновичем і обговорю подальші кроки
05 11 2018

4 листопада 2018 року Ірина Майстер перемогла у соціально-політичному реаліті-шоу «Кандидат». Тепер вона отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» і право на навчання в Стенфордському університеті.

 

Ми поговорили з Іриною відразу після суперфіналу.

 

- Як ви почуваєтеся? Перемога для вас очікувана чи ні?

 

- Почуваюся нестандартно. У момент, коли оголошували результати, я відчула себе погано, думала, взагалі зараз втрачу свідомість.

 

- Так перехвилювалися?

 

- Так, перехвилювалася. Звичайно ж, я хотіла перемогти, і я прийшла у цей проект заради цього. Для себе я бачила конкурентом тільки Олесю Василець.

 

- Що тепер робитимете?

 

- Насамперед, я сподіваюся, що зустрінуся з лідером політичної партії «За життя» Вадимом Рабіновичем, і ми обговоримо подальші кроки.

 

- Наскільки ваші погляди збігаються із поглядами партії «За життя», і чи припускаєте ви, що у Верховній Раді ваші погляди розійдуться. Що робитимете?

 

- Скажу наступне: я дуже довго була в одній політичній силі – це партія Юлії Тимошенко. Я була у цій партії 10 років.

 

- І ваші батьки були членами партії ...

 

- Так, і батьки. Мій батько очолював партійну організацію у Василькові. І на той момент, коли я пішла із займаної посади, пішла із партії, у політику мене повернув тільки проект «Кандидат». Це свідомий вибір і це вибір серцем. Я не із тих людей, хто змінює свою позицію. Для мене головне – це була робота у команді. І тут, у цих людях я це побачила. З ними я й надалі працюватиму.

 

- Тобто ви не припускаєте, що можете розійтися у позиціях із партією «За життя»?

 

- Ні, я не припускаю такого. Я взагалі в усьому у своєму житті даю собі шанс тільки двічі. Якщо я вже була в одній політичній силі, а зараз прийшла в іншу, саме вона буде для мене останньою. На цьому я поставлю крапку і далі буду йти тільки із партією «За життя».

 

- Чи не відчуваєте ви тиск у зв'язку із неоднозначним сприйняттям лідерів партії Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича у певних шарах суспільства, особливо радикально налаштованих?

 

- Я відчула на собі це у своєму рідному місті. Я вже чула на свою адресу, що виступаю проти України і що мої погляди змінилися, що я сердечко змінила на щось інше.

 

- Це спокійно говорять?

 

- Кажуть по-різному. Але я в таких випадках відповідаю: «Ви говоріть про мене, що завгодно. Тільки б правильно, без помилок вимовляли моє ім'я і прізвище». Це мій вибір, мій власний вибір.

 

- І ви готові його відстоювати?

 

- Я готова цей вибір відстоювати.

 

Розмовляла Олена Голубєва

 

* * *

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти у крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання у Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.