ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ «КАНДИДАТ»

Вперше те, про що мріють мільйони, стає реальністю! Вперше вражаючий експеримент стає унікальною альтернативою, шансом на появу нового якісного лідера української політики! Вперше в ефірі проста людина отримує шанс взяти владу у свої руки – без корупції, кумівства та компромісів із совістю!

Фінал «Кандидата»: онлайн-трансляція
Фінал «Кандидата»: онлайн-трансляція
04 11 2018

4 листопада о 20:00 у прямому ефірі телеканалу «112 Україна» українці спостерігатимуть за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат», де за місце у політичній партії «За життя» і навчання у Стенфордському університеті змагаються чотири фіналісти проекту.

 

Протягом 10 тижнів учасники змагалися за право стати народним депутатом. У фінал проекту пройшли чотири найсильніших – Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко та Ірина Майстер. Кожен із них виступатимуть у прямому ефірі за трибуною і розповідатимуть, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за політичну партію «За життя».

 

Саме рішення глядачів, а також гостей студії і членів журі, вплине на те, кому ведучий проекту – народний депутат України і голова політичної партії «За життя» Вадим Рабінович – вручить членський квиток.

 

Пряму трансляцію дивіться тут:

 

 

«Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводять, що гідні сісти в крісло депутата, і в рамках проекту проходять унікальний тренінговий марафон. Переможець отримає місце у прохідній частині списку політичної партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради України, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

 

Ведучі реаліті-шоу – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.